Aurangabad, Maharashtra
GST No. 27AABCP6656R1ZL
Call 08043825845 38% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Horsepower | 0.5 HP |
| Speed | 1440 rpm |
| Phase | Single Phase |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0.37 KW |
| Torque | 0.25 Nm |
| Frequency | 50 Hz |
Additional Information:
View Complete details