Aurangabad, Maharashtra
GST No. 27AABCP6656R1ZL
Call 08043825845 38% Response Rate
Send Enquiry
| Power | 82W / 113 W |
| Speed | 300 Rpm,200 Rpm,100 Rpm,50 Rpm |
| Brand | Pranshu Electricals |
| Voltage | 12V,24V,48V,180V |
| Usage/Application | Industrial |
| Frame Size | 83 MM |
| Duty | S1 |
| Gearbox Diameter | 90*90 mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Minimum Order Quantity | 10 Unit |
| Voltage | 12V,24V,48V,180V |
| Speed | 300 Rpm,200 Rpm,100 Rpm,50 Rpm |
| Brand | Pranshu Electricals |
| Power | 38W/ 63W/ 94W |
| Mounting | FLANGE/ FOOT |
| Usage/Application | Industrial |
| Frame Size | 70mm |
| Duty | S1 |
| Gearbox Diameter | 80*80MM |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details